Odbiorniki WiFi (1)

Łączniki krańcowe WiFi (7)

Stacje kontrolne - ręczne WiFi (3)

Stacje kontrolne - nożne WiFi (2)

Anteny WiFi (2)

Nowa linia produktów bezprzewodowych i bezbateryjnych w naszej ofercie: wyłączniki krańcowe, przyciski i stacje sterujące (kasety sterownicze) oraz wyłączniki nożne wraz z niezbędnym osprzętem (nadajnikami, odbiornikami i antenami).
Urządzenia bezprzewodowe, zasilane za pomocą baterii czy akumulatorów wielokrotnego ładowania, stały się powszechne w życiu codziennym każdego z nas. Jednak korzystanie z nich nastręcza pewnych problemów. Po rozładowaniu baterię należy wymienić, akumulator doładować, a zużyte ogniwo zutylizować w bezpieczny dla środowiska sposób. Jest to kłopotliwe, ponieważ wymiana niejednokrotnie wiąże się z wykonaniem zabiegów technicznych czy konserwacyjnych oraz postojem urządzenia.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Comepi, wprowadziliśmy do swojej oferty bezprzewodowe i nie wymagające zasilania bateryjnego wyłączniki krańcowe, przyciski i stacje sterujące (kasety sterownicze) oraz wyłączniki nożne wraz z niezbędnym osprzętem (nadajnikami, odbiornikami i antenami).

Zasada działania ww. osprzętu jest bardzo prosta. Każde urządzenie wyposażone jest w mikroprzełącznik, o częstotliwości roboczej 868MHz, gdzie energia kinetyczna wytwarzana przez ruch (kątowy bądź liniowy) jest zamieniana na energię elektryczną. Do wygenerowania i zakodowania sygnału wystarcza minimalny impuls. Ponadto każdy nadajnik posiada swój jednoznaczny 32-Bitowy numer ID i wysyła impuls trzykrotnie, aby zmaksymalizować niezawodność transmisji. Mikroprzełączniki mają trwałość na poziomie 1 000 000 zadziałań, a pewność transmisji jest stała przez cały czas przewidzianego okresu użytkowania.